kocyk-dziecko

Przyjazny kocyk dla niemowlaka

Kocyk to nieodłączny element wyprawki niemowlaka. Kocyk przydaje się zarówno w domu, jak i na spacerze. I zimą, i latem. W łóżeczku, w wózku, foteliku samochodowym i…na kolanach u mamy. Ważne, by był wykonany z przyjemnego materiału, miłego w dotyku, miękkiego, przewiewnego. W końcu bezpieczeństwo i komfort maluszka są na tym etapie życia najważniejsze.

Kocyki bawełniane – sprawdzony materiał

Skóra niemowlaka jest cieńsza niż skóra osoby dorosłej. Jest delikatniejsza. Tkaniny syntetyczne nie będą odpowiednie dla maluszków. Podrażniają skórę, nie zapewniając odpowiedniej wentylacji. Sprawdzonym materiałem jest z pewnością bawełna – tkanina naturalna, przepuszczająca powietrze. Bawełniany kocyk dla niemowląt będzie zatem idealny. Bawełna to popularny materiał, znany z delikatności i trwałości.

Kocyk bambusowy – dla niemowląt

Bambus to materiał bezpieczny dla dziecięcej skóry i, podobnie jak bawełna, naturalny. Nie powoduje przegrzania się, nie podrażnia, ma właściwości antybakteryjne. Kocyk dla niemowlaka wykonany z materiału bambusowego to świetna alternatywa dla bawełny. Niezwykle miękki i delikatny, zapewni maluszkowi spokojny odpoczynek. Na rynku dostępne są kocyki bawełniano-bambusowe, a ich zaletą jest cena, niższa od kocyków wykonanych tylko z bambusa.

Nie tylko do otulania

Kocyk dla niemowląt służy maleństwu w domu i na spacerach. Przykrywamy, otulamy, podkładamy…Kocyk można wykorzystać jako matę do zabawy lub latem, na trawce, gdy w pobliżu nie ma ławki. Kocyki wykonane z naturalnych materiałów są na tyle miękkie, że w awaryjnych sytuacjach mogą nawet zastąpić…ulubioną maskotę.

Sprawdźcie wszystkie rodzaje kocyków na https://manyhugs.eu

 

 

Comments are closed.